GÜNEYDOĞU A.Ş.

 

         Güneydoğu Sac  1976 Yılında Şahıs Firması olarak Ticari Faaliyetine başladı 1979 Yılında Şirketleşerek Güneydoğu A.Ş. Ticari ünvanını alan Firmamız Kurumsallaşma yolunda böylelikle ilk adımı da atmış oldu.  Güneydoğu  A.Ş.  Mevcut yapıda Güneydoğu Ltd. ve Güneydoğu Paslanmaz  şirketlerinin de kurulmasının ardından Bu günkü şirket yapısına ulaşmıştır.

         Güneydoğu A.Ş.  Yılların verdiği birikim ve tecrübe ile sektörün öncülerinden olduğunu her zaman kanıtlamıştır. Dilovasındaki Depomuzda  sektörün kullanımına sunulmak üzere  stok hacmimiz ile  siz değerli müşterilerimize sorunsuz ürün tedariki ve hizmeti sunmaktayız.

         Güneydoğu Ltd . 1996 Yılında Başladığı Ticari faaliyetine yine sektörde öncü olmayı hedeflemiş , günümüze   gelindiğinde ise bu  hedeflerini gerçekleştirdiği  görülmektedir.  Güneydoğu Ltd.  Pazarlama kanalında Sac, Profil , Köşebent , Lama , Su borusu , Plastik Boru Ferforje Demir gibi bir çok farklı grup ta toplayacağımız ürün gamı  ile Piyasa şartlarında Rekabet gücünü her gün artırmaktadır. Bir diğer Grup Şirketimiz olan Güneydoğu Paslanmaz sektörün yeniliklerine uyum sağlayıp rekabet gücünün çok önem arz ettiği günümüzde sertifikalı  ürünlerin satışını yaparak piyasaya yeni bir soluk getirmiştir.

         Lokomotif Şirketimiz Güneydoğu A.Ş.  başta olmak üzere diğer grup şirketlerimiz  Güneydoğu Ltd. ve Güneydoğu Paslanmaz ile  siz değerli Müşterilerimiz ve Dostlarımızla daha modern, daha güçlü, daha rekabetçi, ve daha yenilikçi bir yapıyla değerlerimize sadık kalarak yolumuza devam ediyoruz.